Most a tiéd lehet az

1.000 FT értékű
ajándékutalvány

Iratkozzon fel hírlevelünkre, és megajándékozzuk egy bruttó 1 000 Forintos ajándékutalvánnyal, melyet nettó 15 000 Ft feletti vásárlás esetén beválthat a következő 3 hétben:

WTS Hungary

1 000 Ft

Ajándékutalvány

X
Menü
Tájékoztatjuk, hogy jó áraink megtartása érdekében be kellett vezetnünk egy vásárlási limitösszeget.
Ennek értelmében, webáruhánunkban a vásárlás minimális összege nettó 5.000 Ft.
Amennyiben ezt nem éri el rendelése, úgy kérjük, válasszon még hozzá a kedvező árú termékeinkből!
Kategóriák
Hálózati nyomtatás
  • Gyártó
    0
    0
    0
    0
    0
    0

Switch kiegészítők

Megjelenítés: lista / táblázat
Listázás:
Rendezés:
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module-AGM731F
12
Gyártó szimbólumaAGM731FTerméknévNetgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC ModuleGyártóNetgearTermékosztályS..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
52,077 Ft
Nettó ár: 41,005 Ft

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m-545006
15
Gyártó szimbóluma545006TerméknévIntellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm,..
Garancia: Élettartam szavatosság
10,177 Ft
Nettó ár: 8,014 Ft

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km-506724
3
Gyártó szimbóluma506724TerméknévIntellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310n..
Garancia: Élettartam szavatosság
11,170 Ft
Nettó ár: 8,795 Ft

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um-TL-SM321A
20
Gyártó szimbólumaTL-SM321ATerméknévTP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125umGyártó..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
13,039 Ft
Nettó ár: 10,267 Ft

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um-TL-SM321B
20
Gyártó szimbólumaTL-SM321BTerméknévTP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125umGyártó..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
8,210 Ft
Nettó ár: 6,465 Ft

D-Link 50cm Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series-DEM-CB50
6
Gyártó szimbólumaDEM-CB50TerméknévD-Link 50cm Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Ser..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
51,930 Ft
Nettó ár: 40,890 Ft

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) module, max. 550m-DEM-311GT
4
Gyártó szimbólumaDEM-311GTTerméknévD-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) module, max. 550mGyártóD-Link..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
16,927 Ft
Nettó ár: 13,328 Ft

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)-J4858C
20
Gyártó szimbólumaJ4858CTerméknévHP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)GyártóHPTermékosztálySwitch..
Garancia: Élettartam gyártói garancia
70,372 Ft
Nettó ár: 55,411 Ft

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx-MT S-31DLC20D
18
Gyártó szimbólumaMT S-31DLC20DTerméknévMikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for ..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
6,600 Ft
Nettó ár: 5,197 Ft

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx-MT S-85DLC05D
13
Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknévMikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for R..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
4,984 Ft
Nettó ár: 3,924 Ft

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable-MT S+DA0001
20
Gyártó szimbólumaMT S+DA0001TerméknévMikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cab..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
8,152 Ft
Nettó ár: 6,419 Ft

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)-J4859C
24
Gyártó szimbólumaJ4859CTerméknévHP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)GyártóHPTermékosztálySwitch..
Garancia: Élettartam gyártói garancia
40,619 Ft
Nettó ár: 31,984 Ft

Intellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, 300m-507462
12
Gyártó szimbóluma507462TerméknévIntellinet modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), multimódusú, 850nm, ..
Garancia: 36 hónap szavatossági idő
17,376 Ft
Nettó ár: 13,682 Ft

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm-507486
2
Gyártó szimbóluma507486TerméknévIntellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/15..
Garancia: 36 hónap szavatossági idő
10,426 Ft
Nettó ár: 8,210 Ft

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 10km-545013
1
Gyártó szimbóluma545013TerméknévIntellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 1..
Garancia: 36 hónap szavatossági idő
8,192 Ft
Nettó ár: 6,450 Ft

Készítette: Next-IT Hungary Kft.
WTS Hungary © 2018