Most a tiéd lehet az

1.000 FT értékű
ajándékutalvány

Iratkozzon fel hírlevelünkre, és megajándékozzuk egy bruttó 1 000 Forintos ajándékutalvánnyal, melyet nettó 15 000 Ft feletti vásárlás esetén beválthat a következő 3 hétben:

WTS Hungary

1 000 Ft

Ajándékutalvány

X
Menü
Tájékoztatjuk, hogy jó áraink megtartása érdekében be kellett vezetnünk egy vásárlási limitösszeget.
Ennek értelmében, webáruhánunkban a vásárlás minimális összege nettó 5.000 Ft.
Amennyiben ezt nem éri el rendelése, úgy kérjük, válasszon még hozzá a kedvező árú termékeinkből!
Kategóriák
Hálózati nyomtatás
  • Gyártó
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Tápegység típusa
    0
    0
    0

Hálózati kiegészítők

Keresés pontosítása

Megjelenítés: lista / táblázat
Listázás:
Rendezés:
Digitus PoE passzív kábel szett-DN-95001
14
Gyártó szimbólumaDN-95001TerméknévDigitus PoE passzív kábel szettGyártóDIGITUSTermékosztályPoE tápeg..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,552 Ft
Nettó ár: 1,222 Ft

Digitus PoE passzív tápegység, 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE-DN-95002
24
Gyártó szimbólumaDN-95002TerméknévDigitus PoE passzív tápegység, 1xRJ45, 1xDC, 1xPoEGyártóDIGITUSTer..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
799 Ft
Nettó ár: 629 Ft

Digitus PoE  tápegység-DN-95102
13
Gyártó szimbólumaDN-95102TerméknévDigitus PoE tápegységGyártóDIGITUSTermékosztályPoE tápegység..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
8,260 Ft
Nettó ár: 6,504 Ft

Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos-524179
3
Gyártó szimbóluma524179TerméknévIntellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portosGyártóIntellinet ..
Garancia: Élettartam szavatosság
8,634 Ft
Nettó ár: 6,798 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm-506519
2
Gyártó szimbóluma506519TerméknévIntellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2..
Garancia: Élettartam szavatosság
15,688 Ft
Nettó ár: 12,352 Ft

Intellinet PoE+/PoE adapter IEEE 802.3at/af 1 port, gigabit-560566
3
Gyártó szimbóluma560566TerméknévIntellinet PoE+/PoE adapter IEEE 802.3at/af 1 port, gigabitGyártóInt..
Garancia: Élettartam szavatosság
15,638 Ft
Nettó ár: 12,313 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm-506502
8
Gyártó szimbóluma506502TerméknévIntellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2..
Garancia: Élettartam szavatosság
15,688 Ft
Nettó ár: 12,352 Ft

TP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter-MC112CS
20
Gyártó szimbólumaMC112CSTerméknévTP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverterGyártóTP-Link..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
10,624 Ft
Nettó ár: 8,365 Ft

TP-Link MC111CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter-MC111CS
20
Gyártó szimbólumaMC111CSTerméknévTP-Link MC111CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverterGyártóTP-Link..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
8,940 Ft
Nettó ár: 7,039 Ft

TP-Link MC100CM multimódusú, optikai kábeles médiakonverter-MC100CM
4
Gyártó szimbólumaMC100CMTerméknévTP-Link MC100CM multimódusú, optikai kábeles médiakonverterGyártóTP..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
8,940 Ft
Nettó ár: 7,039 Ft

TP-Link MC110CS monomódusú, optikai kábeles médiakonverter-MC110CS
30
Gyártó szimbólumaMC110CSTerméknévTP-Link MC110CS monomódusú, optikai kábeles médiakonverterGyártóTP-..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
8,940 Ft
Nettó ár: 7,039 Ft

TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km médiakonverter-MC210CS
20
Gyártó szimbólumaMC210CSTerméknévTP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km m..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
14,487 Ft
Nettó ár: 11,407 Ft

TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) médiakonverter-MC220L
40
Gyártó szimbólumaMC220LTerméknévTP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) médiakonver..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
7,974 Ft
Nettó ár: 6,279 Ft

TP-Link (injector) PoE 1port, 48VDC, 802.3af tápegység-TL-POE150S
88
Gyártó szimbólumaTL-POE150STerméknévTP-Link (injector) PoE 1port, 48VDC, 802.3af tápegységGyártóTP-L..
Garancia: 60 hónap szavatossági idő
6,761 Ft
Nettó ár: 5,323 Ft

TP-Link TL-MC1400 19' rack ház médiakonverterekhez-TL-MC1400
3
Gyártó szimbólumaTL-MC1400TerméknévTP-Link TL-MC1400 19' rack ház médiakonverterekhezGyártóTP-LinkTe..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
69,180 Ft
Nettó ár: 54,472 Ft

Készítette: Next-IT Hungary Kft.
WTS Hungary © 2018