Most a tiéd lehet az

1.000 FT értékű
ajándékutalvány

Iratkozzon fel hírlevelünkre, és megajándékozzuk egy bruttó 1 000 Forintos ajándékutalvánnyal, melyet nettó 15 000 Ft feletti vásárlás esetén beválthat a következő 3 hétben:

WTS Hungary

1 000 Ft

Ajándékutalvány

X
Menü
Tájékoztatjuk, hogy jó áraink megtartása érdekében be kellett vezetnünk egy vásárlási limitösszeget.
Ennek értelmében, webáruhánunkban a vásárlás minimális összege nettó 5.000 Ft.
Amennyiben ezt nem éri el rendelése, úgy kérjük, válasszon még hozzá a kedvező árú termékeinkből!
Kategóriák
Hálózati nyomtatás
  • Szín
    0
  • Gyártó
    0
  • Maximális adatátviteli sebesség
    0
    0

Hálózati kábel (optikai, patchcord)

Megjelenítés: lista / táblázat
Listázás:
Rendezés:
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , SC / SC 1m-DK-2522-01
4
Gyártó szimbólumaDK-2522-01TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , SC / SC 1mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,391 Ft
Nettó ár: 1,095 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 2m-DK-2512-02
16
Gyártó szimbólumaDK-2512-02TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 2mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,496 Ft
Nettó ár: 1,178 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 2m-DK-2531-02
2
Gyártó szimbólumaDK-2531-02TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 2mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,687 Ft
Nettó ár: 1,328 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 1m-DK-2532-01
14
Gyártó szimbólumaDK-2532-01TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 1mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,516 Ft
Nettó ár: 1,194 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 1m-DK-2533-01
21
Gyártó szimbólumaDK-2533-01TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 1mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,461 Ft
Nettó ár: 1,150 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 2m-DK-2533-02
26
Gyártó szimbólumaDK-2533-02TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 2mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,552 Ft
Nettó ár: 1,222 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 1m-DK-2512-01
11
Gyártó szimbólumaDK-2512-01TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 1mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,583 Ft
Nettó ár: 1,247 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 1m-DK-2531-01
10
Gyártó szimbólumaDK-2531-01TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 1mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,538 Ft
Nettó ár: 1,211 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 2m-DK-2532-02
9
Gyártó szimbólumaDK-2532-02TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 2mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,580 Ft
Nettó ár: 1,244 Ft

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 5m-DK-2533-05
3
Gyártó szimbólumaDK-2533-05TerméknévDigitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 5mGyártóDIGITUS..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,895 Ft
Nettó ár: 1,492 Ft

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 0.5m-255419
30
Gyártó szimbóluma255419TerméknévEquip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 0.5mGyárt..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
2,040 Ft
Nettó ár: 1,606 Ft

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 1m-255411
18
Gyártó szimbóluma255411TerméknévEquip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 1mGyártóE..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,833 Ft
Nettó ár: 1,444 Ft

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 2m-255412
40
Gyártó szimbóluma255412TerméknévEquip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 2mGyártóE..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
1,947 Ft
Nettó ár: 1,533 Ft

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 3m-255413
38
Gyártó szimbóluma255413TerméknévEquip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 3mGyártóE..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
2,235 Ft
Nettó ár: 1,760 Ft

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5m-255415
8
Gyártó szimbóluma255415TerméknévEquip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5mGyártóE..
Garancia: 24 hónap szavatossági idő
2,590 Ft
Nettó ár: 2,040 Ft

Készítette: Next-IT Hungary Kft.
WTS Hungary © 2018